Yeni Kasa 2017 Model Renault Clio Yakıt Tüketimi

murat çetin | 24 Mayıs 2017 | Genel | 0 yorum

Yenilenen Yeni Kasa Renault Clio

Tepeden tırnağa yenilenen yeni Clio Türkiye’de ve diğer ülkelerde satılmaya başladı.  Renault Clio’nun far tasarımı ve full + full Pure Vision farları ile birlikte  araca yepyeni bir tarasrıma sağladı.

Yeni kasa Clio kabinde uafak ancak etkili bir yenilikler le doludur. Kaliteli ve dayanıklı plastik malzemeyle güçlendiren kabin kırmızı süslemler dikkat çekerken Nappa kaplı direksiyon simidi ve vites kollu opsiyonel olarak sunuldu. Üst seviyed ise sürücüler için Bose ses sistemi  standart olarak Media nav evolution Renault r-link evolution ve yeni R&GO multimedya  Renualt Clio’da sistemleri sunulmaktadır.

2017 Renault Clio dört renk seçeneği eklendi ( Intense kırmızı, Titanyum grisi, İnci beyazı ve demir mavisi ) Bunun yanı sıra yeni jantlar ve jant kapağı ile birlikte çok daha yeniliklerle müşterilerie sunulacaktır.

2017 Yeni Renault Clio Yakıt Tüketimi Nedir?

Ortalama Yakıt Kaç Kuruş
Şehir içi: 4.3 lt/km 19 kuruş/km
Şehir dışı: 3.2 lt/km 14 kuruş/km
Ortalama: 3.6 lt/km 16 kuruş/km


2017 model renault clio, 2017 model renault clio yakıt tüketimi nedir, 2017 Renault Clio SportTourer, 2017 yeni kasa Renault Clio tanıtımı, 2017 yeni Renault Clio yakıt tüketimi, yeni kasa Renault Clio resimleri, yeni renault clio,

Coprtying tüm hakları saklıdır.